parallax background
 

 

 

با استفاده از خدمات آموزشی

 فرهنگ یادگیری سازمانی بسازید و

 فرآیند های آموزشی را بهبود دهید.

 

 

خدمات آموزشی لایفا

اگرچه پلتفرم‌های آموزشی در سازمان توانایی ایجاد زیرساخت مناسب برای ساخت فرهنگ یادگیری و بهبود فرایند یادگیری را دارد، اما محتوا به عنوان مغز و روح هر سیستم آموزشی به حساب می‌آید و پلتفرم ها بدون محتوای خوب نمی‌توانند کافی و تاثیرگذار باشند. با توجه به تجربه لایفا در حوزه خدمات آموزشی، برنامه های زیر قابل پیاده سازی و اجرا خواهند بود.

برنامه آموزشی بر اساس اصول یادگیری فعال

 

در مسیر توسعه مهارت های کارکنان و بهبود عملکرد سازمانی، وجود برنامه‌های آموزشی و یا طرح درس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و نقش کلیدی ایفا می‌کند.

این برنامه‌ها بایستی دارای ساختار و اصول اولیه باشند تا به تعامل بیشتر کارکنان در اپلیکیشن منجر شود. تیم متخصصان آموزشی لایفا این برنامه‌های آموزشی را به صورت سفارشی برای سازمان‌ها طراحی می نمایند.

این برنامه‌ها به توسعه مهارت‌ها، بهبود عملکرد، افزایش فرصت‌های شغلی و تحقق اهداف سازمانی کمک کنند.

برای موفقیت در اجرای برنامه های آموزش درون سازمانی نیاز به استراتژی های کوتاه مدت و بلند مدت می باشد که با توجه به نیاز هر سازمان به صورت اختصاصی تدوین گردد.

اگر استراتژی تولید محتوا ندارید، تیم آموزشی لایفا پس از نیازسنجی، اقدام به تدوین برنامه های محتوایی منظم در زمینه های مختلف برای سازمان می نماید.

تولید محتوای آموزشی اختصاصی

تولید محتوا یکی از نیازهای اساسی هر سازمان برای شروع فرآیند آموزش های درون سازمانی است.

از آن جایی که تولید محتوای باکیفیت و نبود نیروی متخصص در سازمان برای ساخت محتوای آموزشی در سازمان یک دغدغه بزرگ به حساب می آید، کارشناسان تولید محتوای لایفا تمام مراحل آماده سازی و تولید محتوای دیجیتال آموزشی برای دوره‌های آموزشی در اپلیکیشن لایفا را بر عهده می گیرند.

مراحل مختلف تولید محتوا شامل نگارش طرح درس، تولید محتوای بصری دیجیتال، ساخت اسلایدهای آموزشی، ساخت موشن گرافی، تدوین و بازبینی محتوا و در نهایت ورود محتوا در پنل مدیریت می‌شود.

برگزاری دوره های حضوری و آنلاین

 

واحد آموزش سازمانی لایفا با همکاری گسترده با اساتید مطرح دانشگاهی و فعال در صنعت، دوره های تخصصی را به صورت حضوری در شهر شیراز و یا  صورت آنلاین برگزار می کند. تمامی دوره ها قابل برگزاری با راهبری و نظارت جمعی از اساتید دانشگاه شیراز فعال در حوزه صنعت و پژوهش ، اجرا می گردند.

تدوین برنامه استقرار پلتفرم در سازمان

یکی از خدمات ویژه تیم لایفا نسبت به سایر نرم‌افزارهای درون‌سازمانی، تدوین برنامه‌های سفارشی برای استقرار پلتفرم در سازمان می‌باشد.

برنامه استقرار پلتفرم به سازمان شما کمک می‌کنند تا فرآیند آماده سازی و پیاده‌سازی پلتفرم آموزشی را به صورت مؤثر و مدیریت شده انجام دهید. تیم لایفا پس از عقد قرارداد و نیازسنجی، پروپوزال و راهکارهای اجرایی برای استقرار نرم افزار را ارائه می دهد و از صفر تا صد در کنار شما خواهد بود.